Wyss school
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wyss school

Vampirji in volkodlaki so postali prenevarni za ljudi, zato so ustanovili svojo šolo, kjer se izobražujejo samo oni. Včasih se zraven pojavi tudi kakšen človek...
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Učilnica preobraževanja

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
Leah Rose Black
Administratorka
Administratorka
Leah Rose Black


Število prispevkov : 380
Join date : 14/02/2010
Age : 27
Kraj : Wyss school

Učilnica preobraževanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Učilnica preobraževanja   Učilnica preobraževanja I_icon_minitimeSob Feb 20, 2010 2:06 pm

Tukaj se učijo preobražati volkodlaki, mogoče pa tudi ljudje s kakšno posebno močjo. Stene učilnice so kamnite in pobarvane na oranžno barvo. Na sredini učilnice je širok oder, okoli njega pa so postavljene mize in stoli.
Nazaj na vrh Go down
http://wyss-school.omgforum.net
Jessica Savage
Učiteljica
Učiteljica
Jessica Savage


Število prispevkov : 23
Join date : 20/02/2010

Učilnica preobraževanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica preobraževanja   Učilnica preobraževanja I_icon_minitimeSob Feb 20, 2010 2:43 pm

Jessica je vstopila v učilnico in se namrščila. "Fuj, smrdi po vampirjih," se je pritožila in dala svoje stvari na mizo. Nato je odkorakala na oder in se sprehodila po njem. "Lepo, lepo" je rekla in se komaj nasmehnila. Stopila je z odra in si popravila frizuro. Njene rdečkaste lase si je spela v figo in si popravila obleko, ki se je nagubala. Nato se je usedla na mizo in čakala učence..
Nazaj na vrh Go down
Nessie Alice Black
Administratorka
Administratorka
Nessie Alice Black


Število prispevkov : 299
Join date : 14/02/2010
Age : 27

Učilnica preobraževanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica preobraževanja   Učilnica preobraževanja I_icon_minitimeSob Feb 20, 2010 2:52 pm

Nessie je slišala za novo profesorico preobraževanja. Bila je vesela, da je prišla volkodlakinja, ki jo bo naučila, kako se pravilno probraziti, zato je pohitela v učilnico. "Uh, tukaj pa smrdi po krvosesih. Čudno, le kaj oni počnejo tukaj?" je pripomnila, ko je vstopila. "Oh, dober dan, jaz sem Nessie Alice Black, me veseli," se je predstavila in se živahno nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
Jessica Savage
Učiteljica
Učiteljica
Jessica Savage


Število prispevkov : 23
Join date : 20/02/2010

Učilnica preobraževanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica preobraževanja   Učilnica preobraževanja I_icon_minitimeSob Feb 20, 2010 2:54 pm

Jessica se je obrnila in za seboj zagledala mlado volkodlakinjo. "Dober dan, moje ime je Jessica Savage," se je predstavila in se nasmehnila. "Ali si ti edina učenka pri moji uri?" jo je vprašala in se usedla za mizo. Samo ena učenka, ah bo že v redu, je pomislila in se pripravila na uro..
Nazaj na vrh Go down
Nessie Alice Black
Administratorka
Administratorka
Nessie Alice Black


Število prispevkov : 299
Join date : 14/02/2010
Age : 27

Učilnica preobraževanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica preobraževanja   Učilnica preobraževanja I_icon_minitimeSob Feb 20, 2010 2:57 pm

Nessie je skomignila z rameni. "Kaj pa vem. Mislim, da sta na šoli še dve volkodlakinji, a ju ne vidim ravno pogosto. Sami krvosesi, groza." Zarežala se je. Komaj je že čakala, da se nauči kontrolirati, saj ji je preobražanje delalo že velike preglavice.
Nazaj na vrh Go down
Jessica Savage
Učiteljica
Učiteljica
Jessica Savage


Število prispevkov : 23
Join date : 20/02/2010

Učilnica preobraževanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica preobraževanja   Učilnica preobraževanja I_icon_minitimeSob Feb 20, 2010 2:59 pm

"Popolnoma se strinjam s teboj," ji je pritrdila profesorica. "Torej, če želiš lahko začneva, če si pripravljena seveda?" jo je vprašala in iz torbe potegnila haljo. "Verjetno jo boš potrebovala, če se preobraziš," je rekla in se nasmehnila. Stopila je na konec odra in z roko nakazala Nessie naj se ji pridruži..
Nazaj na vrh Go down
Nessie Alice Black
Administratorka
Administratorka
Nessie Alice Black


Število prispevkov : 299
Join date : 14/02/2010
Age : 27

Učilnica preobraževanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica preobraževanja   Učilnica preobraževanja I_icon_minitimeNed Feb 21, 2010 2:29 am

Nessie je prikimala. "Seveda." Komaj je že čakala. Stopila je na oder za profesorico in se nasmehnila. Bila je rahlo živčna. "Mimogrede, tele moje oblekice ni škoda, nosim jo samo zato, ker sem jo dobila od mami kot darilo. V resnici se mi zdi grozna. Roza barva, pa še preveč kičasta je." Zarežala se je in čakala na navodila.
Nazaj na vrh Go down
Jessica Savage
Učiteljica
Učiteljica
Jessica Savage


Število prispevkov : 23
Join date : 20/02/2010

Učilnica preobraževanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica preobraževanja   Učilnica preobraževanja I_icon_minitimeNed Feb 21, 2010 3:21 am

"Torej Nessie, kaj te najbolj razjezi?" jo je vprašala profesorica in stopila na drug konec odra. "Te mogoče razjezi tvoja sestra ali pa kdo drug?" jo je vprašala in zrla Nessie v oči. "Moraš mi povedati kaj te najbolj na svetu razjezi!" ji je rekla in čakala na odgovor..
Nazaj na vrh Go down
Nessie Alice Black
Administratorka
Administratorka
Nessie Alice Black


Število prispevkov : 299
Join date : 14/02/2010
Age : 27

Učilnica preobraževanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica preobraževanja   Učilnica preobraževanja I_icon_minitimeNed Feb 21, 2010 3:29 am

Nessie se je zamislila. Ni veliko stvari, ki njo zares razjezijo. "Recimo, da me zelo jezi, če se moja sestra druži z drugimi krvosesi in pozabi name," je počasi rekla. "Bo to v redu?" je vprašala in jo pogledala.
Nazaj na vrh Go down
Jessica Savage
Učiteljica
Učiteljica
Jessica Savage


Število prispevkov : 23
Join date : 20/02/2010

Učilnica preobraževanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica preobraževanja   Učilnica preobraževanja I_icon_minitimeNed Feb 21, 2010 3:35 am

"V redu, torej predstavlji si, da je tu Leah, ki se druži z drugimi vampirji, ti stopiš do nje a te takoj odžene stran, te to naredi kaj jezno?" jo je vprašala in se pripravljala na nasljedno poved: "poskušaj usmeriti vso tvojo telesno energijo v eno točko, zapri oči in misli na nekaj drugega,.." jo je poskušala miriti..
Nazaj na vrh Go down
Nessie Alice Black
Administratorka
Administratorka
Nessie Alice Black


Število prispevkov : 299
Join date : 14/02/2010
Age : 27

Učilnica preobraževanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica preobraževanja   Učilnica preobraževanja I_icon_minitimeNed Feb 21, 2010 3:46 am

Nessie je ubogljivo prikimala. Pred oči si je naslikala podobo sebe z Leah. Leah nenadoma začne klepetati z drugimi vampirji. Nessie smrad že preseda, in vpraša jo, če lahko gresta, a sestra odkima in se naprej smeje s krvosesi. Res je postala jezna, stisnila je pesti, potem pa poskušala vso energijo, ki jo je nabrala, združiti v eno točko, kot je naročila profesorica. Poskušala je in poskušala, dokler se ni jeza popolnoma razkadila. "Joj. Težko bo," je ugotovila in zmajala z glavo.
Nazaj na vrh Go down
Leah Rose Black
Administratorka
Administratorka
Leah Rose Black


Število prispevkov : 380
Join date : 14/02/2010
Age : 27
Kraj : Wyss school

Učilnica preobraževanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica preobraževanja   Učilnica preobraževanja I_icon_minitimeNed Feb 21, 2010 3:51 am

Leah je tiho vstopila in opazovala sestro kaj počne. Tiho se je smejala, ko je Nessie poskus spodletel. Saj bo šlo Nessie, vem da ti lahko uspe, je pomislila in se nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
http://wyss-school.omgforum.net
Leanne Alatriss

Leanne Alatriss


Število prispevkov : 25
Join date : 20/02/2010

Učilnica preobraževanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica preobraževanja   Učilnica preobraževanja I_icon_minitimeNed Feb 21, 2010 6:17 am

Leanne je panično pritekla do učilnice in odprla vrata. V njej je bila učiteljica, neka druga volkodlakinja in ena vampirka. Namrdnila se je, saj je že na daleč smrdela, potem pa se spomnila, zakaj je sploh prišla. "Oprostite, da sem pozna, izgubila sem se... Leanne, prvi letnik. Se vama lahko pridružim?". Torbo je odvrgla na tla in se povzpela na oder. "Preobrazba mi res dela veliko težav, veste...".
Nazaj na vrh Go down
Nessie Alice Black
Administratorka
Administratorka
Nessie Alice Black


Število prispevkov : 299
Join date : 14/02/2010
Age : 27

Učilnica preobraževanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica preobraževanja   Učilnica preobraževanja I_icon_minitimeNed Feb 21, 2010 7:49 am

Nessie je videla, da je prišla v učilnico Leah. Namrdnila se je. Ni hotela, da jo gleda, kako ji nič ne uspe, a nič ni rekla. Raje se ji je živčno nasmehnila. Nekaj sekund za tem je v učilnico prišla še ena učenka. Volkodlakinja! je veselo pomislila Nessie. "Živijo, jaz sem Nessie Alice Black," se ji je predstavila in se nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
Jessica Savage
Učiteljica
Učiteljica
Jessica Savage


Število prispevkov : 23
Join date : 20/02/2010

Učilnica preobraževanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica preobraževanja   Učilnica preobraževanja I_icon_minitimePon Feb 22, 2010 9:06 am

"Dobrodošla," je pozdravila novo volkodlakinjo in se ji nasmehnila. Nato je zavohala vampirko, namrdnila se je in jo pogledala. "Saj se lahko usedeš, če želiš," ji je grobo rekla in se ji nasmehnila. Nato se je obrnila nazaj proti Nessie. "Nessie, kadar je nujno se ti ne uspe spremeniti, pomisli, da je nekdo v težavah. Spremeni se!" je zaklicala in stopila na drug konec odra. "Leanne, lahko se nama pridružiš," je rekla in se obrnila proti Leanne..
Nazaj na vrh Go down
Nessie Alice Black
Administratorka
Administratorka
Nessie Alice Black


Število prispevkov : 299
Join date : 14/02/2010
Age : 27

Učilnica preobraževanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica preobraževanja   Učilnica preobraževanja I_icon_minitimePon Feb 22, 2010 9:18 am

Nessie je spet prikimala. Zaprla je oči in se poskušala osredotočiti na sliko pred očmi. Spomnila se je na tisto svetlolaso krvosesko, ki jo je takrat rešila v gozdu. Prizor si je še enkrat ponovila. Začutila je toploto po telesu. Dobro. Toplota. To je že napredek. Ampak potrebujem vročino! je pomislila in si še bolj živo predstavljala. Temperatura je naraščala in energija v njej je bila čisto vroča... ko je nenadoma nehala. Spet je bilo vse kot prej. Vročina je izginila. Nessie je zastokala. "Skoraj bi mi uspelo," je potožila.
Nazaj na vrh Go down
Jessica Savage
Učiteljica
Učiteljica
Jessica Savage


Število prispevkov : 23
Join date : 20/02/2010

Učilnica preobraževanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica preobraževanja   Učilnica preobraževanja I_icon_minitimeČet Feb 25, 2010 8:03 am

Jessica je gledala kako se Nessie muči, vendar ji ne uspe. "Nessie, zakaj ne poskusiš še bolj? Verjamem, da je težko ampak je vredno poskusiti," ji je rekla in odšla z odra. "Leanne, lahko stopiš na oder, mi boš pokazala kaj znaš," je rekla in ji pomignila. "Nessie, ti si malo spočij in se usedi" je resno rekla Nessie in stopila nazaj na oder. "Torej, Leanne. Poskusi usmeriti vso svojo energijo v eno točko, tako kot je to Nessie poskušala. Spomni se na nek lep ali pa na neko nesramno osebo in se skušaj spremeniti. Prvič je vedno težko, zato ni nič hudega, če ti ne uspe," je rekla in čakala na Leannino pripravljenost.
Nazaj na vrh Go down
Nessie Alice Black
Administratorka
Administratorka
Nessie Alice Black


Število prispevkov : 299
Join date : 14/02/2010
Age : 27

Učilnica preobraževanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica preobraževanja   Učilnica preobraževanja I_icon_minitimeČet Feb 25, 2010 9:13 am

Nessie je zavzdihnila in elegantno skočila z odra. Sedla je na enega izmed stolov, ki so bili postavljeni ob steni in se zazrla na oder. Zanimalo jo je, če bo šlo kaj bolje drugi volkodlakinji. Vspodbudno se ji je nasmehnila in se začela zibati na stolu.
Nazaj na vrh Go down
Leanne Alatriss

Leanne Alatriss


Število prispevkov : 25
Join date : 20/02/2010

Učilnica preobraževanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica preobraževanja   Učilnica preobraževanja I_icon_minitimeČet Feb 25, 2010 1:08 pm

Leanne je veselo splezala na oder in pozorno poslušala učiteljičina navodila. Zaprla je oči in se osredotočila na specifičen spomin. Stala je sredi gozda, ob njej pa je bila starejša sestra. Zafrkavala jo je, ker ni znala kontrolirati svoje preobrazbe. Zelo se je razjezila in se spremenila v šrno volkuljo. Rachel se ji je samo zasmejala in se še sama preobrazila. Poskušala je priklicati tisto jezo, ki jo je čutila takrat. V njenem središču se je začela zbirati toplota. Pravzaprav ji je postajalo kar malo vroče. Toda ko se je žarišče že močno razširilo, je postala manj osredotočena in v trenutku jo je objel hlad učilnice. Raazočarano je odprla oči.
Nazaj na vrh Go down
Jessica Savage
Učiteljica
Učiteljica
Jessica Savage


Število prispevkov : 23
Join date : 20/02/2010

Učilnica preobraževanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica preobraževanja   Učilnica preobraževanja I_icon_minitimePet Feb 26, 2010 11:57 am

Jessica se ji je prijazno nasmehnila. Stopila je do Leanne in ji položila roko na ramo. "Lahko ti uspe, samo še malo bolj se potrudi. Moraš verjetni sama vase in moraš biti prepričana, da zmoreš vse kar si zadaš." ji je rekla in jo pogledala v oči. "Si pripravljena na ponovni poskus?" jo je vprašala in se nasmehnila. Med čakanjem na odgovor je stopila do Nessie. "Nessie ti za nalogo prosim napiši nekaj o preobrazbi in kako se spremeniš in mi prosim pošlji po ZS do jutri, Leanne to boš tudi ti naredila, prosim" je rekla in se nasmehnila nato je stopila nazaj na oder in čakala na učenkin odgovor..
Nazaj na vrh Go down
Jessica Savage
Učiteljica
Učiteljica
Jessica Savage


Število prispevkov : 23
Join date : 20/02/2010

Učilnica preobraževanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica preobraževanja   Učilnica preobraževanja I_icon_minitimeTor Mar 30, 2010 9:26 am

Jessica je vstopila v učilnico. Bila je popolnoma prazna ostal je le še vonj po vampirjih. Komaj opazno se je namrdnila in se nato usedla za kateder. Na mizo je položila polno knjig in jih začela listati. Torej kaj imamo tukaj? Hmm.. Napake s preobraževanjem, Težko preobražanje, Smisel preobražanja in Kaj je to preobražanje, je prebrala naslove poglavij. "Kaj je to preobražanje? To se bomo učili danes," je rekla in si začela prebirati vsebino poglavja. Nato se je zaslišalo odpiranje vrat. Jessica je hitro zaprla knjigo in se zazrla v vrata..
Nazaj na vrh Go down
Jacob Black

Jacob Black


Število prispevkov : 6
Join date : 17/04/2010

Učilnica preobraževanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica preobraževanja   Učilnica preobraževanja I_icon_minitimeSob Apr 17, 2010 2:29 pm

Jacob je odprl vrata in stopil noter.
Povedal je Učiteljici " Se opravičujem če sem zmotil".
Jacob se vsede na klop in bere knjigo.
Zraven razmišlja o očetu.
Čez čas odide,ker ima preueč spominov do očeta.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Učilnica preobraževanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica preobraževanja   Učilnica preobraževanja I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Učilnica preobraževanja
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Učilnica za obrambo
» Zapuščena učilnica
» Učilnica astronomije
» Učilnica urokov
» Učilnica Zvarkarstva

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Wyss school :: Šola :: 4. nadstropje-
Pojdi na: