Wyss school
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wyss school

Vampirji in volkodlaki so postali prenevarni za ljudi, zato so ustanovili svojo šolo, kjer se izobražujejo samo oni. Včasih se zraven pojavi tudi kakšen človek...
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Učilnica urokov

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
Tanya Van Side
Učiteljica
Učiteljica
Tanya Van Side


Število prispevkov : 10
Join date : 17/02/2010
Age : 28

Učilnica urokov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Učilnica urokov   Učilnica urokov I_icon_minitimeSre Feb 17, 2010 1:48 pm

Učilnica je srednje velika. Po kotih so postavljene omare z raznimi pripomočki. Tukaj se bodo učenci naučili obvladovati svojo energijo s pomočjo besed in zbranosti.
Nazaj na vrh Go down
Nessie Alice Black
Administratorka
Administratorka
Nessie Alice Black


Število prispevkov : 299
Join date : 14/02/2010
Age : 27

Učilnica urokov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica urokov   Učilnica urokov I_icon_minitimeSre Feb 17, 2010 1:56 pm

Nessie je radovedno pokukala v učilnico. Tam je že zagledala sedeti profesorico in vstopila je. "Dober dan!" je veselo pozdravila in si izbrala klop v drugi vrsti, ob oknu. "Mimogrede, jaz sem Nessie Alice Black," se je spomnila, da se mora še predstaviti. Široko se je nasmehnila. Komaj čakam, da bom znala čarati! je premišljevala.
Nazaj na vrh Go down
Tanya Van Side
Učiteljica
Učiteljica
Tanya Van Side


Število prispevkov : 10
Join date : 17/02/2010
Age : 28

Učilnica urokov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica urokov   Učilnica urokov I_icon_minitimeSre Feb 17, 2010 2:08 pm

Tanya je slišala vstopiti prvo učenko in dvignila je glavo. "Pozdravljena," ji je pokimala. "Moje ime pa je Tanya van Side in te bom poučevala uroke in nenavadna bitja." Tudi ona se je malo nasmehnila, potem pa se spet posvetila zapiskom pred sabo in čakala, da se pridruži še kdo.
Nazaj na vrh Go down
Leah Rose Black
Administratorka
Administratorka
Leah Rose Black


Število prispevkov : 380
Join date : 14/02/2010
Age : 27
Kraj : Wyss school

Učilnica urokov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica urokov   Učilnica urokov I_icon_minitimeČet Feb 18, 2010 12:56 am

Leah je tiho potrkala na vrata učilnice in vstopila. Prvo, ko je vstopila je videla mlado učiteljico in njeno sestro. Komaj neopazno ji je pomahala in se nato postavila pred učiteljico. "Dober dan, moje ime je Leah Rose Black, sem sestra od Nessie," je rekla in pokazala na svojo sestro, "sem pa tudi vampir." je dodala na koncu in čakala na učiteljin odgovor.
Nazaj na vrh Go down
http://wyss-school.omgforum.net
Tanya Van Side
Učiteljica
Učiteljica
Tanya Van Side


Število prispevkov : 10
Join date : 17/02/2010
Age : 28

Učilnica urokov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica urokov   Učilnica urokov I_icon_minitimeČet Feb 18, 2010 1:05 am

"Pozdravljena tudi ti, Leah," ji je odgovorila profesorica. "Lahko sedeš, mlada vampirka. Malo bomo še počakale, če se bo še kdo pridružil, prav?" je rekla in začela pisati po svojem zvezku, medtem pa je s kotičkom očesa opazovala uro. Zdaj zdaj naj bi zvonilo...
Nazaj na vrh Go down
Nessie Alice Black
Administratorka
Administratorka
Nessie Alice Black


Število prispevkov : 299
Join date : 14/02/2010
Age : 27

Učilnica urokov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica urokov   Učilnica urokov I_icon_minitimeČet Feb 18, 2010 2:26 am

Nessie se je še bolj na široko nasmehnila, ko je vstopila njena sestra. Poslušala je, kako se je predstavila, in ji nato pomahala, naj sede k njej. "Živijo, Leah! Kako si?" jo je povprašala. "Mimogrede, danes imaš še posebej grozen vonj."Iz torbe je povlekla parfum in ga brizgnila v sestro, da ju je objel močan vonj po vijolicah. "Bolje," je pripomnila Nessie in se zahihitala.
Nazaj na vrh Go down
Leah Rose Black
Administratorka
Administratorka
Leah Rose Black


Število prispevkov : 380
Join date : 14/02/2010
Age : 27
Kraj : Wyss school

Učilnica urokov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica urokov   Učilnica urokov I_icon_minitimeČet Feb 18, 2010 8:38 am

Leah je zakašljala in grdo pogledala svojo sestro. "Sem ti rekla, da ta parum smrdi," se je pritožila in iz torbe izvlekla svoj parfum. Odprla ga je in pošpricala Nessie. "Zdaj sva si bot," ji je rekla in jo objela. Kako je bila vesela, da ima pouk s sestro in ne z neznanci. Veselo se ji je nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
http://wyss-school.omgforum.net
Nessie Alice Black
Administratorka
Administratorka
Nessie Alice Black


Število prispevkov : 299
Join date : 14/02/2010
Age : 27

Učilnica urokov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica urokov   Učilnica urokov I_icon_minitimeČet Feb 18, 2010 8:49 am

Nessie se je skremžila. "Ja, res sva si bot, in ugotavljam, da ti vračaš z obrestmi. Res ne vem, kje si staknila ta grozen parfum!" Med govorjenjem ji je sestrin parfum prišel v usta in zakašljala je. "Fuj. Res ogabno." Zarežala se je in prijateljsko potrepljala Leah po rami. Počutila se je sproščeno, kot že dolgo ne.
Nazaj na vrh Go down
Victoria Delacroix
Učenka
Učenka
Victoria Delacroix


Število prispevkov : 16
Join date : 18/02/2010

Učilnica urokov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica urokov   Učilnica urokov I_icon_minitimeČet Feb 18, 2010 9:36 am

Victoria je potrkala ter vstopila. Ko je zapirala je malce premočno porinila vrata saj je pozabila kako je močna. Zelo so se zaloputnila. "Ups, oprostite... Sem Victoria Anette Delacroix in sem vampirka... Res oprostite." Se je opravičila. Usedla se je zraven še dveh učenk. "Kako se kličeta? Mene sta že slišali lahko pa me kličeta kar Ann če hočeta!"
Nazaj na vrh Go down
Leah Rose Black
Administratorka
Administratorka
Leah Rose Black


Število prispevkov : 380
Join date : 14/02/2010
Age : 27
Kraj : Wyss school

Učilnica urokov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica urokov   Učilnica urokov I_icon_minitimeČet Feb 18, 2010 9:45 am

Zraven Leah je sedlo dekle in se predstavilo. "Živijo, moje ime je Leah Rose to je pa Nessie Alice," je predstavila sebe in nato še svojo sestro. "Seveda naju lahko kličeš samo Leah in Nessie, sestre sva," se je pohvalila Leah in potegnila Nessie s seboj. "In kako si kaj?" je nadaljevala pogovor..
Nazaj na vrh Go down
http://wyss-school.omgforum.net
Victoria Delacroix
Učenka
Učenka
Victoria Delacroix


Število prispevkov : 16
Join date : 18/02/2010

Učilnica urokov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica urokov   Učilnica urokov I_icon_minitimeČet Feb 18, 2010 11:53 am

"Kar dobro, glede na to da sem vampir... Ha-ha. Tebi je kaj žal da si postala vampir? Meni vsekakor ni." Je odločno pribila. Me prav zanima če tudi ona misli tako kot jaz... Za nič na svetu ne bi bila rada kaj drugega kot vampir!!! Radovedno jo je gledala.
Nazaj na vrh Go down
Leah Rose Black
Administratorka
Administratorka
Leah Rose Black


Število prispevkov : 380
Join date : 14/02/2010
Age : 27
Kraj : Wyss school

Učilnica urokov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica urokov   Učilnica urokov I_icon_minitimeČet Feb 18, 2010 11:56 am

"Zelo rada sem vampir, najboljše je biti vampir!" se ji je veselo pridružila. "Kako si pa sploh postala vampir, če smem vprašat?" je vprašala svojo novo prijateljico in jo opazovala. Zdelo se ji je zanimivo, da je spoznala učenko, ki je vampir.
Nazaj na vrh Go down
http://wyss-school.omgforum.net
Nessie Alice Black
Administratorka
Administratorka
Nessie Alice Black


Število prispevkov : 299
Join date : 14/02/2010
Age : 27

Učilnica urokov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica urokov   Učilnica urokov I_icon_minitimeČet Feb 18, 2010 1:00 pm

Nessie je prhnila. "Najboljše je biti vampir? Si prepričana, sestrica? No, saj verjetno je kar v redu, če odšteješ ogabni jedilnik in zaudarjanje." Nagajivo se je nasmehnila in dvignila parfum, ki ga je še zmeraj stiskala v roki. Brizgnila ga je naravnost v Victorio. "Oprosti," se je takoj zatem opravičila. "Ampak ne prenesem tega vonja." Močan vonj po vijolicah je zdaj zajel že celo učilnico, Nessie pa se je samo smejala.
Nazaj na vrh Go down
Leah Rose Black
Administratorka
Administratorka
Leah Rose Black


Število prispevkov : 380
Join date : 14/02/2010
Age : 27
Kraj : Wyss school

Učilnica urokov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica urokov   Učilnica urokov I_icon_minitimeČet Feb 18, 2010 1:03 pm

Leah je dreznila Nessie v rebra. "Kaj špricaš s tem, moj lepše diši," jo je pobarala in se nasmehnila, njen parfum je imel vonj po lilijah in orhidejah, bil je zelo mamljiv vonj, vendar ga na žalost ni imela s seboj. Nato se je obrnila nazaj proti Nessie..
Nazaj na vrh Go down
http://wyss-school.omgforum.net
Tanya Van Side
Učiteljica
Učiteljica
Tanya Van Side


Število prispevkov : 10
Join date : 17/02/2010
Age : 28

Učilnica urokov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica urokov   Učilnica urokov I_icon_minitimePet Feb 19, 2010 1:52 am

Tanya se je odločila, da je prišlo že dovolj učencev, zato je trikrat zaploskala in vstala. Lačne vampirske oči so se zazrle vanjo (vsaj zdelo se ji je tako). "Khm. Ja, za tiste, ki me ne poznate: sem Tanya van Side in vas bom poučevala preproste uroke. No, danes se bomo naučili po mojem mnenju najpreprostejši urok. Ta urok povzroči, da nek predmet za nekaj časa zalebdi. Ampak za začetek se bomo samo sprostili. Zaprite oči in začutite moč v sebi. Prav v sredini vaše glave. Potem jo počasi potisnite proti rokam. Ko se vam vročina razlije po vsem telesu, lahko začnete. Ponavadi se to ne zgodi hitro, zato boste verjetno večino ure porabili za to. Nekateri boste imeli pri tem srašanske težave. No, ko imate energijo razlito po vsem telesu, nekajkrat zašepetajte besedo: Wingy. Ko mislite, da ste pripravljeni, poskusite energijo potisniti ven iz sebe in glasno reči Wingy. Če boste dovolj zbrane, vam bo uspelo, seveda najbrž večini ne bo uspelo še isto uro. Kar potrpežljivo. Pokazala vam bom." Zaprla je oči in stegnila roke pred sabo. "Wingy," je zamrmrala in knjiga pred njo se je dvignila v zrak. Spet je odprla oči in knjiga je pristala nazaj na mizi. "V redu, lahko začnete."


((Dolgo opisujte in se trudite, nemogoče je, da vam uspe v prvem ali drugem poskusu))
Nazaj na vrh Go down
Leah Rose Black
Administratorka
Administratorka
Leah Rose Black


Število prispevkov : 380
Join date : 14/02/2010
Age : 27
Kraj : Wyss school

Učilnica urokov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica urokov   Učilnica urokov I_icon_minitimePet Feb 19, 2010 2:34 am

Leah je pred seboj postavila knjigo. Torej, knjiga mora lebdeti, urok pa je Wingy, ok, rečeš Wingy in potem lebdi ni tako težko, je pomislila Leah in se zbrala. "Wingy!" je zaklicala vendar se knjiga ni premaknila. "V redu še enkrat," si je rekla in se poskušala še bolj skoncentrirati. Stala je na miru in poskušala prenesti svojo energijo v celotno telo. "Wingy" je še enkrat rekla vendar se knjiga ni premaknila. "Še enkrat," si je rekla. Ni takoj rekla urok vendar je malo počakala, zaprla je oči in se skoncentrirala na knjigo, nato je rekla: "Wingy", knjiga je šla v zrak nato pa padla dol. Leah je veselo ujela knjigo in z njo pomahala po zraku. "Profesorica uspelo mi je!" je veselo zaklicala in se nasmehnila..
Nazaj na vrh Go down
http://wyss-school.omgforum.net
Nessie Alice Black
Administratorka
Administratorka
Nessie Alice Black


Število prispevkov : 299
Join date : 14/02/2010
Age : 27

Učilnica urokov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica urokov   Učilnica urokov I_icon_minitimePet Feb 19, 2010 1:56 pm

Nessie je globoko vdihnila. Saj bo šlo. Zaprla je oči in poskušala najti energijo v sebi. Kakšna vročina? Nobene. Hm, le kje se skriva ta energija? Mogoče pa sploh nimam energije v sebi! Poskušala se je sprostiti. Iskala je tisto iskrico energije. Nanjo je naletela na sredini glave. Potem jo je poskušala potisniti ven iz sebe. Čutila je, kako se ji je vročina razširila po telesu. "Wingy," je zamrmrala in poškilila proti knjigi. Ni se premaknila. Spet je trdno zaprla oči in poskušala energijo spraviti še dlje od sebe. "Wingy!" Zavzdihnila je. "Wingy. Wingy. Wingy." In ko je odprla oči, je knjiga lebdela točno v višini njenih oči. Široko se je nasmehnila in knjiga je v trenutku padla nazaj na mizo. "Jupiii, tudi meni je uspelo!" se je pridružila veselemu vriskanju svoje sestre.
Nazaj na vrh Go down
Victoria Delacroix
Učenka
Učenka
Victoria Delacroix


Število prispevkov : 16
Join date : 18/02/2010

Učilnica urokov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica urokov   Učilnica urokov I_icon_minitimeSob Feb 20, 2010 1:34 am

Victoria je ravno hotela nekaj reči Nessie in Leah ko je učiteljica zaploskala. Pogledala jo je in za trenutek se ji je zdelo da je potrebna človeške krvi vendar je pregnala to misel. Poslušala je učiteljičino razlago in začela. Osredotočila se je na energijo. V središču glave je res začutila neko šibko silo. Potiskala je in potiskala, se trudila... A tista šibka sila je postala le še bolj šibka. Še se je trudila. Malce se je razširila ampak res zelo malo. Trudila se je da ne bi mislila na nič drugega pa so ji misli vedno uhajale kam drugam. Sprostila se je. Potrudila se je da bi zaupala vase. Šepetala si je spodbudne besede in sila se je razširila v velikost glave. Tukaj pa je nastala težava. Nikakor sile ni mogla potisniti po rokah, nogah in po celem telesu. Postajala je že zelo jezna, ker je mislila da bo to pomagalo. Pa se je zmotila. Tem bolj je bila jezna tem bolj je sila ostajala tam kjer je končala. Poskušala se je spet sprostiti pa ji ni uspelo. Pa saj bo kmalu konec ure!!! Na pa je osredotočenost šla... "Učiteljica, mislim da bom končala kajti ne morem se tako zelo osredotočiti..." Povesila je glavo in čakala druge.
Nazaj na vrh Go down
Tanya Van Side
Učiteljica
Učiteljica
Tanya Van Side


Število prispevkov : 10
Join date : 17/02/2010
Age : 28

Učilnica urokov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica urokov   Učilnica urokov I_icon_minitimeSob Feb 20, 2010 2:47 am

Tanya je videla, da ima učenka težave in pristopila je k njej. "Moraš se sprostiti," ji je povedala. "Čisto na nič drugega ne smeš misliti, samo osredotočiti se moraš na energijo v sebi. Ne smeš biti izrazito dobre ali izrazito slabe volje. Samo odpihni vse misli iz glave in se sprosti. Vem, da je težko, tudi meni je bilo. Še poskusi, verjamem, da ti bo uspelo." Vzpodbudno se ji je nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
Victoria Delacroix
Učenka
Učenka
Victoria Delacroix


Število prispevkov : 16
Join date : 18/02/2010

Učilnica urokov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica urokov   Učilnica urokov I_icon_minitimeSob Feb 27, 2010 1:21 am

Victoria je hvaležno pogledala učiteljico ko ji je to povedala. "Hvala vem. Bom še enkrat poskusila. Najlepša vam hvala." Zaprla je oči. Sprostila se je. Energijo je potisnila po celem telesu. Govor učiteljice ji je pomagal da ni mislila na nič. "Wingy." Je pojoče zašepetala. Ko je odprla oči je ravno še videla knjigo ki je padla na mizo. "Uspelo mi je!!!" Vsa je bila vesela. "Nessie, Leah uspelo mi je!"
Nazaj na vrh Go down
Taylor Judith Ways Lake

Taylor Judith Ways Lake


Število prispevkov : 60
Join date : 20/02/2010

Učilnica urokov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica urokov   Učilnica urokov I_icon_minitimeSob Feb 27, 2010 1:34 am

Taylor je pogledala na urnik. Kaj imamo zdaj, je razmišljala. A uroki in nenavadna bitja, si je mislila. Vstopila je in se predstavila. "Sem Taylor Judith Ways Lake!" je rekla. "Kaj delamo?" je vprašala punco pred njo. Čakala je na odgovor.
Nazaj na vrh Go down
Leah Rose Black
Administratorka
Administratorka
Leah Rose Black


Število prispevkov : 380
Join date : 14/02/2010
Age : 27
Kraj : Wyss school

Učilnica urokov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica urokov   Učilnica urokov I_icon_minitimeSob Feb 27, 2010 5:00 am

Leah se ji je nasmehnila in se obrnila. "Moramo spraviti knjigo v zrak z urokom wingy," je rekla in opazovala Taylor. "Saj ni tako težko, samo zbran mkoraš biti," ji je rekla in se nasmehnila. Nato se je obrnila naprej in čakala na nadaljna navodila..
Nazaj na vrh Go down
http://wyss-school.omgforum.net
Taylor Judith Ways Lake

Taylor Judith Ways Lake


Število prispevkov : 60
Join date : 20/02/2010

Učilnica urokov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica urokov   Učilnica urokov I_icon_minitimeSob Feb 27, 2010 5:19 am

"Oh ti si Leah hvala!" je rekla in se ji nasmehnila. "Učiteljica lahko poskusim?" je vprašala in se nasmehnila Leah. Upala je, da bo ta ura zanimiva. Okusna kri, se je spet oglasila njena vest. Ne ni, se je pregovarjala z vestjo.
Nazaj na vrh Go down
Victoria Delacroix
Učenka
Učenka
Victoria Delacroix


Število prispevkov : 16
Join date : 18/02/2010

Učilnica urokov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica urokov   Učilnica urokov I_icon_minitimeTor Mar 02, 2010 12:03 pm

Victoria se je radovedno obrnila, da bi videla novo sošolko. "Ojla, sem Victoria Anette Delacroix." Nova punca se ji je zdela kar všeč. Izgledala je prijazna in sklepala je da je res. "Kako se počutiš tukaj? Ti je všeč?" Nekaj je prifrlelo skozi okno. "Oh, Goth! Nessie, Leah in Ti," je pokazala na novo punco "Čas je, da vas seznanim z mojim metuljem Gothom. Upam, da vam bo ušeč!" Nalahno mu je zašepetala "Ne bodi nagajiv. To je bil ukaz."
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Učilnica urokov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica urokov   Učilnica urokov I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Učilnica urokov
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Učilnica preobraževanja
» Učilnica za obrambo
» Zapuščena učilnica
» Učilnica astronomije
» Učilnica Zvarkarstva

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Wyss school :: Šola :: 2. nadstropje-
Pojdi na: