Wyss school
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wyss school

Vampirji in volkodlaki so postali prenevarni za ljudi, zato so ustanovili svojo šolo, kjer se izobražujejo samo oni. Včasih se zraven pojavi tudi kakšen človek...
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Lipov drevored

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Nessie Alice Black
Administratorka
Administratorka
Nessie Alice Black


Število prispevkov : 299
Join date : 14/02/2010
Age : 27

Lipov drevored Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Lipov drevored   Lipov drevored I_icon_minitimeTor Feb 16, 2010 12:45 pm

Od šole se vije dolg lipov drevored, ki je odličen za sprehajanje. Ob strani so na nekaj metrov tudi klopice, kjer si lahko v senci lip odpočiješ.
Nazaj na vrh Go down
Leah Rose Black
Administratorka
Administratorka
Leah Rose Black


Število prispevkov : 380
Join date : 14/02/2010
Age : 27
Kraj : Wyss school

Lipov drevored Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lipov drevored   Lipov drevored I_icon_minitimeČet Mar 04, 2010 9:12 am

Leah se je tiho sprehajala okoli šole. Ni se ji ljubilo več, zato se je usedla na klopco. Opazovala je prelep razgled in vedela je, da se ga ne bo nikoli naveličala. Zavzdihnila je in se usedla po turško, tako je najraje sedela pa čeprav ni izgledala kaj preveč elegantno, vendar ji je bilo vseeno. Nenadoma je poleg nje sedel neki fant...
((Alex?))
Nazaj na vrh Go down
http://wyss-school.omgforum.net
Alex Evans
Učenec
Učenec
Alex Evans


Število prispevkov : 10
Join date : 25/02/2010

Lipov drevored Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lipov drevored   Lipov drevored I_icon_minitimeČet Mar 04, 2010 9:27 am

Alex je prvič v svojih 33 minutah na šoli opazil živo bitje. V zraku sicer ni zavohal prijetne človeške arome, a potiho je upal, da je punca, ki je ravnokar sedla na klop, čisto navadno dekle. A ko se ji je neposredno približal in tudi sedel zraven nje, je spoznal, da je le še ena v dolgi vrsti vampirjev. Vsaj smrdi ne kot tisti mešanci... "Sem Alex in če kar naravnost povem ... poznaš morda kakšnega človeka na šoli?" je vprašal svojo "sosedalko", pri tem pa so se mu oči bleščale kot še nikoli. Le zakaj so me poslali stran od prijetnih krvnih obrokov?


Nazadnje urejal/a Alex Evans Čet Mar 04, 2010 9:36 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Leah Rose Black
Administratorka
Administratorka
Leah Rose Black


Število prispevkov : 380
Join date : 14/02/2010
Age : 27
Kraj : Wyss school

Lipov drevored Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lipov drevored   Lipov drevored I_icon_minitimeČet Mar 04, 2010 9:31 am

Leah ga je začudeno pogledala. "Moje ime je Leah in ja, učiteljici sta človeka, zakaj?" mu je negotovo odgovorila. "Ti si verjetno nov na šoli in verjetno edini fant," je rekla in ga premerila od glave do pet. Ni slab, je pomislila in se nasmehnila..
Nazaj na vrh Go down
http://wyss-school.omgforum.net
Alex Evans
Učenec
Učenec
Alex Evans


Število prispevkov : 10
Join date : 25/02/2010

Lipov drevored Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lipov drevored   Lipov drevored I_icon_minitimeČet Mar 04, 2010 9:46 am

"Aha. Mah, samo tako vprašam, vedno me zanimajo malenkosti." Očitno bo moral obiskovati pouk, kar mu ni bilo niti malo pri srcu. Zakaj bi se moral sploh učiti o ... nečem? Le potrata časa. "Mar je tako očitno? Edini fant sem?!" Obraz mu je malce upadel - saj ne, da s puncami ne bi shajal, a na čase so bile prekleto tečne in takrat se jim je hotel na daleč izogniti. "No ja, blažen med ženami." Vzdihnil je in se s pogled sprehodil naokrog. Vsaj razgled je definitivno čudovit. "Torej Leah, misliš, da potrebujem vodnico za ogled šole, da se slučajno ne bom zgubil med vsemi temi stenami?" Prvič, ko je bil v šoli - to je bilo natanko pred 35 minutami - si jo je le bežno ogledal in namen jo je imel celotno raziskati.
Nazaj na vrh Go down
Leah Rose Black
Administratorka
Administratorka
Leah Rose Black


Število prispevkov : 380
Join date : 14/02/2010
Age : 27
Kraj : Wyss school

Lipov drevored Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lipov drevored   Lipov drevored I_icon_minitimeČet Mar 04, 2010 9:50 am

"Če želiš," je odgovorila Leah in skomignila z rameni. "Zgleda kakor, da ne maraš preveč deklet." Je rekla Leah, in se vstala. Podrla si je čop in stresla z lasmi. "No, to je lipov drevored," je rekla in se nasmehnila, "ampak to verjetno že veš" je še dodala. "Potem je še veliko jezer pa tudi mestne četrti, v glavnem vse kar ti zapaše," je rekla in zavzdihnila. Edini fant? Uf, pa še ta ne mara punc, uu to bo pa res lepo šolsko leto, moram rečt! je jezno pomislila, vendar je misli prikrila z čudovitim nasmehom.
Nazaj na vrh Go down
http://wyss-school.omgforum.net
Alex Evans
Učenec
Učenec
Alex Evans


Število prispevkov : 10
Join date : 25/02/2010

Lipov drevored Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lipov drevored   Lipov drevored I_icon_minitimePet Mar 05, 2010 9:57 am

Njegov pogled je nenadoma ostro zavil proti Leah. "Upam, da sem narobe razumel tole opazko in da ne namiguješ, da imam raje moške kot ženske. To vsekakor ni res, a pogovarjanje o maskari in o spodnjih hlačkah, ki jih nosite me resnično ne zanima." Sledil je njenemu zgledu in se ozrl navzdol po cestici. "Da, to mi je nekako jasno." Poslušal je naprej in se oziral naokoli. "Mestne četrti? Super." A njegov namen trenutno ni bil obiskovanje krčm, zato se je obrnil proti šoli. "V mislih sem imel bolj šolo in kje je kaj v njej. Mogoče pa se mi bo kdaj ljubilo sesti za kakšno klop in takrat bi rad vedel, kje je kakšna učilnica." Počasi je začel korakati proti stavbi. Moje poslanstvo je zagreniti dan vsakemu mimoidočemu. Le zakaj bi se drugače znašel tu?
Nazaj na vrh Go down
Leah Rose Black
Administratorka
Administratorka
Leah Rose Black


Število prispevkov : 380
Join date : 14/02/2010
Age : 27
Kraj : Wyss school

Lipov drevored Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lipov drevored   Lipov drevored I_icon_minitimePet Mar 05, 2010 10:01 am

"Ne vem kaj misliš, da si," mu je osorno odvrnila Leah. "Novinec si tukaj zato ti bom razkazala šolo, samo če boš bil nesramen, verjemi, da sem jaz lahko še bolj," je zasikala in stopila za njem. "Pa tudi ne bi ti povedala kakšne spodnje hlačke imam," je še dodala. Vase zagledan egoistm kaj pa misli, da je. Cel bog?! je jezno pomislila Leah.
Nazaj na vrh Go down
http://wyss-school.omgforum.net
Sponsored content





Lipov drevored Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lipov drevored   Lipov drevored I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Lipov drevored
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Wyss school :: Okolica šole :: Dvorišče-
Pojdi na: