Wyss school
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wyss school

Vampirji in volkodlaki so postali prenevarni za ljudi, zato so ustanovili svojo šolo, kjer se izobražujejo samo oni. Včasih se zraven pojavi tudi kakšen človek...
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Samoten del stolpa

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Nessie Alice Black
Administratorka
Administratorka
Nessie Alice Black


Število prispevkov : 299
Join date : 14/02/2010
Age : 27

Samoten del stolpa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Samoten del stolpa   Samoten del stolpa I_icon_minitimeTor Feb 16, 2010 12:42 pm

Iz glavne sobe na desno in skozi stranska vrata prideš v majhno sobico, ki je skoraj vedno prazna. Od okna se razprostira čudovit razgled na pokrajino. Ta soba je odličen kraj za razmišljanje.
Nazaj na vrh Go down
Nessie Alice Black
Administratorka
Administratorka
Nessie Alice Black


Število prispevkov : 299
Join date : 14/02/2010
Age : 27

Samoten del stolpa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Samoten del stolpa   Samoten del stolpa I_icon_minitimePet Mar 05, 2010 9:52 am

Nessie je pohajkovala po šoli. Odločila se je, da bo odkrila kakšen nov kraj in zdelo se ji je, da bi bil stolp kar primeren kraj za to. Kakšna loputa v tleh in prideš na čudovit vrt... Ja, seveda. A Nessie se je vseeno odpravila gor. Naletela je na sobico s čudovitim razgledom in zavila vanjo. Naslonila se je na okensko polico in tuhtala, kje naj najde kakšno skrivno sobico.


((Lilly))
Nazaj na vrh Go down
Lilly Storm
Učenka
Učenka
Lilly Storm


Število prispevkov : 222
Join date : 19/02/2010
Age : 29
Kraj : Wyss school

Samoten del stolpa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Samoten del stolpa   Samoten del stolpa I_icon_minitimePet Mar 05, 2010 10:15 am

Lilly se je sprehajala. Prišla je do stenskih vrat. Vstopila je. Razgledala se je naokoli. Tam je bil že nekdo. Lilly se mu je približala. "Zdravo jaz sem Lilly Storm" se je predstavila. "Kdo pa si ti? je vprašala.
Nazaj na vrh Go down
Nessie Alice Black
Administratorka
Administratorka
Nessie Alice Black


Število prispevkov : 299
Join date : 14/02/2010
Age : 27

Samoten del stolpa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Samoten del stolpa   Samoten del stolpa I_icon_minitimePet Mar 05, 2010 10:32 am

Nessie je najprej zavohala odvraten smrad, potem pa je oseba (vampir, brez dvoma) spregovorila. Ness se je počasi obrnila. Ocenjujoče jo je premerila. Zdela se ji je prijazna, za razliko od ostalih pijavk. "Živijo," je odzdravila in se komaj opazno nasmehnila. "Jaz sem Nessie Alice Black in sem volkodlakinja." Zadnje je poudarila, saj jo je zanimalo, kaj bo punca rekla na to.
Nazaj na vrh Go down
Lilly Storm
Učenka
Učenka
Lilly Storm


Število prispevkov : 222
Join date : 19/02/2010
Age : 29
Kraj : Wyss school

Samoten del stolpa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Samoten del stolpa   Samoten del stolpa I_icon_minitimePet Mar 05, 2010 11:00 am

Hm... Volkodlakinja je? je pomislila Lilly. Še nobene volkodlakinje ne poznam. "Jaz pa sem vampirka" je rekla Lilly. "Stara sem 109 let" je rekla in se nasmehnila. "Poznaš še kakšno volkodlakinjo?" je vprašala nekaj trenutkov zatem.
Nazaj na vrh Go down
Nessie Alice Black
Administratorka
Administratorka
Nessie Alice Black


Število prispevkov : 299
Join date : 14/02/2010
Age : 27

Samoten del stolpa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Samoten del stolpa   Samoten del stolpa I_icon_minitimeSob Mar 06, 2010 2:56 am

Nessie je prikimala. "Mislim, da sta na šoli še dve, pa ju bolj redko videvam. Tudi ena profesorica je volkodlakinja. Zanima me, zakaj so tukaj večinoma krvo... mislim vampirji," se je hitro popravila. Ž je hotela reči 'krvosesi', pa si je premislila, saj ni želela dekleta užaliti. "Kako ti je všeč tukaj?" je zato spremenila temo in se ji prijazno nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
Lilly Storm
Učenka
Učenka
Lilly Storm


Število prispevkov : 222
Join date : 19/02/2010
Age : 29
Kraj : Wyss school

Samoten del stolpa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Samoten del stolpa   Samoten del stolpa I_icon_minitimeSob Mar 06, 2010 3:58 am

"Zelo mi je všeč" je rekla Lilly. "Koliko časa si že tu?" je nato vprašala. Prijazna je si je mislila Lilly. Pogledala je Nessie in se ji nasmehnila. Lepo je spoznati novo prijateljico si je mislila. In to je prva volkodlakinja, ki jo poznam.
Nazaj na vrh Go down
Nessie Alice Black
Administratorka
Administratorka
Nessie Alice Black


Število prispevkov : 299
Join date : 14/02/2010
Age : 27

Samoten del stolpa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Samoten del stolpa   Samoten del stolpa I_icon_minitimeSob Mar 06, 2010 5:37 am

Nessie je skomignila z rameni. "Od začetka šolskega leta. Tukaj imam tudi sestro Leah, če jo mogoče poznaš? Ona je vampirka," je rekla. Sedla je na okensko polico in se zazrla v sogovornico. Saj nekateri krvosesi niti niso tako slabi... problem je samo to, da jih je večina tako vase zagledanih in tečnih...
Nazaj na vrh Go down
Lilly Storm
Učenka
Učenka
Lilly Storm


Število prispevkov : 222
Join date : 19/02/2010
Age : 29
Kraj : Wyss school

Samoten del stolpa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Samoten del stolpa   Samoten del stolpa I_icon_minitimeSob Mar 06, 2010 5:48 am

"Leah pa poznam" je rekla Lilly. "Ali se že znaš spremeniti v volkodlaka?" je nato vprašala. "Jaz sem že od nekdaj želela imeti volka" je rekla Lilly. "Dobila sem pa samo mačko Ruby" je rekla Lilly. "Saj Ruby ni tako slaba, če izpustimo to, da ves čas spi in se zbudi samo za obroke" je rekla Lilly. "Ruby ni bila nikoli preveč zanimiva mačka" je rekla. "Nisi se mogel nič igrati z njo, ker je ves čas samo spala zbudila pa se je samo za obroke včasih pa še to ne" je rekla Lilly in se nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
Nessie Alice Black
Administratorka
Administratorka
Nessie Alice Black


Število prispevkov : 299
Join date : 14/02/2010
Age : 27

Samoten del stolpa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Samoten del stolpa   Samoten del stolpa I_icon_minitimeNed Mar 07, 2010 4:43 am

Nessie se je zasmejala. "No, spremenim se najlažje v nujnih primerih. Rekla bi, da potrebujem še veliko vaje. Tudi jaz bi rada imela volka..." je prikimala. "Tvoja mačka je pa zanimiva! Jaz imam ptičjega pajka, ki mu je ime Slym. Zelo rada imam pajke. Črn je, z oranžnimi progami. Čudno, da se večina ljudi (ali vampirjev in volkodlakov) boji pajkov, jaz jih obožujem. Se jih ti bojiš?" je vprašala.
Nazaj na vrh Go down
Lilly Storm
Učenka
Učenka
Lilly Storm


Število prispevkov : 222
Join date : 19/02/2010
Age : 29
Kraj : Wyss school

Samoten del stolpa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Samoten del stolpa   Samoten del stolpa I_icon_minitimeNed Mar 07, 2010 4:54 am

"Misliš, da je zanimiva?" "Meni se zdi dolgočasna" je rekla Lilly in pomislila na Ruby. "Tudi jaz se ne bojim pajkov" je rekla Lilly. "Moja mačka pa je črna in ima sive lise" je rekla Lilly. "Nekoč sem imela tudi psa Sandyja" je rekla Lilly. "Ampak to je bilo pred sto leti, ko sem bila stara 9 let" je rekla.
Nazaj na vrh Go down
Nessie Alice Black
Administratorka
Administratorka
Nessie Alice Black


Število prispevkov : 299
Join date : 14/02/2010
Age : 27

Samoten del stolpa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Samoten del stolpa   Samoten del stolpa I_icon_minitimeNed Mar 07, 2010 5:08 am

"Oh, res?" je vprašala Nessie. "Tudi pse imam zelo rada. Kaj se je zgodilo z njim?" se je pozanimala. "Tudi jaz sem imela nekoč psa. Toda nekega jutra sem ga videla ležati na cesti, vsega krvavega. Bil je mrtev. Avto ga je povozil," je žalostno povedala in pogledala v tla.
Nazaj na vrh Go down
Lilly Storm
Učenka
Učenka
Lilly Storm


Število prispevkov : 222
Join date : 19/02/2010
Age : 29
Kraj : Wyss school

Samoten del stolpa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Samoten del stolpa   Samoten del stolpa I_icon_minitimeNed Mar 07, 2010 5:57 am

"Umrl je" je rekla Lilly in se žalostno nasmehnila. "Od takrat dokler za božič nisem dobila Ruby nisem imela nobene živali več" je rekla Lilly in se zamislila. "Kakšen pa je bil tvoj pes?" je vprašala Lilly in pogledala Nessie. Spomnila se je svojega majhnega rjavega psa Sandyja.
Nazaj na vrh Go down
Nessie Alice Black
Administratorka
Administratorka
Nessie Alice Black


Število prispevkov : 299
Join date : 14/02/2010
Age : 27

Samoten del stolpa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Samoten del stolpa   Samoten del stolpa I_icon_minitimePon Mar 08, 2010 6:33 am

"Bil je mešanček, bel z rjavo liso na hrbtu. In njegove oči so bile vedno tako prijazen ..." je povedala Nessie. Ni več želela govoriti o tej temi, zato je rekla: "Kako ti gre kaj v šoli? Predvidevam, da si dobra, saj se lahko vse noči učiš, medtem ko moramo mi spati."
Nazaj na vrh Go down
Lilly Storm
Učenka
Učenka
Lilly Storm


Število prispevkov : 222
Join date : 19/02/2010
Age : 29
Kraj : Wyss school

Samoten del stolpa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Samoten del stolpa   Samoten del stolpa I_icon_minitimePon Mar 08, 2010 8:51 am

Lilly je posluašala Nessie. "Kako mi gre v šoli?" "Dobro" je rekla. "Kako gre pa tebi?" je vprašala. Malo postajam že lačna si je mislila Lilly. Le koliko je ura? se je spraševala v mislih. Postajala je vse bolj lačna. "Čez deset minut grem" je rekla Lilly. "Lačna sem."
Nazaj na vrh Go down
Nessie Alice Black
Administratorka
Administratorka
Nessie Alice Black


Število prispevkov : 299
Join date : 14/02/2010
Age : 27

Samoten del stolpa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Samoten del stolpa   Samoten del stolpa I_icon_minitimePon Mar 08, 2010 12:04 pm

"Meni gre zaenkrat kar v redu," je Nessie skomignila z rameni. "Hodiš na lov, ali si preprosto postrežeš s kozarci krvi v jedilnici?" jo je vprašala, ko je omenila hrano. "Tam imajo veliko različne krvi, človeška, živalska, karkoli si želiš," je povedala in se nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
Lilly Storm
Učenka
Učenka
Lilly Storm


Število prispevkov : 222
Join date : 19/02/2010
Age : 29
Kraj : Wyss school

Samoten del stolpa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Samoten del stolpa   Samoten del stolpa I_icon_minitimeTor Mar 09, 2010 5:39 am

Lilly je pozorno poslušala Nessie. "Včasih grem na lov včasih pa grem v jedilnico" je rekla Lilly. "Toda večkrat hodim na lov" je rekla. Ko sta se pogovarjali o hrani je bila samo še bolj lačna. Oh, saj bom lahko potrpela si je v mislih rekla Lilly.
Nazaj na vrh Go down
Nessie Alice Black
Administratorka
Administratorka
Nessie Alice Black


Število prispevkov : 299
Join date : 14/02/2010
Age : 27

Samoten del stolpa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Samoten del stolpa   Samoten del stolpa I_icon_minitimeTor Mar 09, 2010 5:46 am

"Uh, smilite se mi. Da lahko piješ samo kri? Fuj," se je skremžila Nessie. "Jaz brez čokolade in sladoleda ne bi preživela." Zahihitala se je. "Kaj pogrešaš domače zdaj, ko si tu? Kakšna je tvoja družina?" je vprašala in ji z zanimanjem prisluhnila.
Nazaj na vrh Go down
Lilly Storm
Učenka
Učenka
Lilly Storm


Število prispevkov : 222
Join date : 19/02/2010
Age : 29
Kraj : Wyss school

Samoten del stolpa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Samoten del stolpa   Samoten del stolpa I_icon_minitimeTor Mar 09, 2010 8:51 am

"Staršev nisem poznala" je rekla Lilly. "No samo pol sestro Alexandro" je rekla. "Ta pa je umrla." "Kaj pa tvoja družina?" je vprašala Lilly. "Več kot starše pa pogrešam svoje prijateljice" je rekla Lilly. Oh le kakšna je bila moja družina?
Nazaj na vrh Go down
Nessie Alice Black
Administratorka
Administratorka
Nessie Alice Black


Število prispevkov : 299
Join date : 14/02/2010
Age : 27

Samoten del stolpa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Samoten del stolpa   Samoten del stolpa I_icon_minitimeSre Mar 10, 2010 6:35 am

"Oh, žal mi je za staše in sestro," je potrto rekla Nessie. "Moja družina pa je precej navadna. Oče volkodlak, mama človek. Sestra Leah in brat Edmund, ki je tudi človek. Jaz pa najbolj pogrešam Edmunda. Prijateljic takrat tako ali tako nisem imela."
Nazaj na vrh Go down
Lilly Storm
Učenka
Učenka
Lilly Storm


Število prispevkov : 222
Join date : 19/02/2010
Age : 29
Kraj : Wyss school

Samoten del stolpa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Samoten del stolpa   Samoten del stolpa I_icon_minitimeSre Mar 10, 2010 11:57 am

"Tvoja družina je pa res nenavadna" je rekla Lilly. Želim si, da bi imela tako družino kot Nessie si je rekla v mislih. "Nisi imela prijateljic?" je vprašala Lilly in začudeno pogledala Nessie. "Sta se z Leah, ko sta bili majhni kdaj skregali?" je vprašala Lilly.
Nazaj na vrh Go down
Nessie Alice Black
Administratorka
Administratorka
Nessie Alice Black


Število prispevkov : 299
Join date : 14/02/2010
Age : 27

Samoten del stolpa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Samoten del stolpa   Samoten del stolpa I_icon_minitimeČet Mar 11, 2010 9:35 am

"Ah, nisem bila ravno priljubljena v družbi. Nimam pojma, zakaj," je odvrnila Nessie. "No, z Leah se velikokrat skregava, a nikoli čisto zares. Bolj tako. Niti eno uro ne zdrživa skregani." Zasmejala se je. "Kako si postala vampirka?" jo je z zanimanjem vprašala.
Nazaj na vrh Go down
Lilly Storm
Učenka
Učenka
Lilly Storm


Število prispevkov : 222
Join date : 19/02/2010
Age : 29
Kraj : Wyss school

Samoten del stolpa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Samoten del stolpa   Samoten del stolpa I_icon_minitimeČet Mar 11, 2010 10:30 am

"Vampir me je ugriznil v gozdu" je rekla. "Ko sem pobegnila od staršev" je še dodala. Želim si, da bi tudi jaz imela sestro si je rekla Lilly v mislih. Ni vedela kako bi bilo, če bi imela zares sestro. Gotovo čudovito si je mislila.
Nazaj na vrh Go down
Nessie Alice Black
Administratorka
Administratorka
Nessie Alice Black


Število prispevkov : 299
Join date : 14/02/2010
Age : 27

Samoten del stolpa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Samoten del stolpa   Samoten del stolpa I_icon_minitimeČet Mar 11, 2010 12:47 pm

"Ojoj, je hudo bolelo?" je zanimalo Nessie. Takrat je skozi okno priletelo pismo, naslovljeno na Lilly Storm. Nessie ga je radovedno pobrala, a ni ga odprla. "Pismo zate je," je rekla in ga podala Lilly. "Kaj piše, če ni preveč osebno?" jo je vprašala.
Nazaj na vrh Go down
Lilly Storm
Učenka
Učenka
Lilly Storm


Število prispevkov : 222
Join date : 19/02/2010
Age : 29
Kraj : Wyss school

Samoten del stolpa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Samoten del stolpa   Samoten del stolpa I_icon_minitimeČet Mar 11, 2010 11:37 pm

"Ne tako zelo" je rekla Lilly. "Nekaj časa sem jokala" je še dodala in se nasmehnila. Lilly je vzela pismo v roke. Prebrala ga je.

Draga Lilly!
To ti pišem jaz teta Samantha. Sporočam ti, da je umrla tvoja mama. Umrla je včeraj ob polnoči. Že nekaj let je minilo odkar te ni kdaj se boš končno vrnila.

Lep pozdrav od tete Samanthe.


"Le kdo je teta Samantha?" je vprašala Lilly. "No mislim, da je bilo to pismo napisano pred več stotimi leti" je rekla Lilly. "Na lahko prebereš" je rekla in pismo dala Nessie.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Samoten del stolpa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Samoten del stolpa   Samoten del stolpa I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Samoten del stolpa
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Porušen del stolpa

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Wyss school :: Šola :: Stolp-
Pojdi na: