Wyss school
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wyss school

Vampirji in volkodlaki so postali prenevarni za ljudi, zato so ustanovili svojo šolo, kjer se izobražujejo samo oni. Včasih se zraven pojavi tudi kakšen človek...
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Somrak

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Nessie Alice Black
Administratorka
Administratorka
Nessie Alice Black


Število prispevkov : 299
Join date : 14/02/2010
Age : 27

Somrak Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Somrak   Somrak I_icon_minitimeTor Feb 16, 2010 12:25 pm

Vse o knjigah in filmih o Somraku, ki so obnorele svet, v tej temi.
Nazaj na vrh Go down
Isabella Stewart
Učiteljica
Učiteljica
Isabella Stewart


Število prispevkov : 231
Join date : 18/02/2010

Somrak Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Somrak   Somrak I_icon_minitimePet Feb 19, 2010 1:09 pm

Jaz sedaj berem knjigo mrk in sem jo že skoraj prebrala. Prebrala nisem samo še zadnjega dela drugače pa sem si prve tri dele kupila saj bi v knjižnici čakala nekaj dolgih mesecev
Nazaj na vrh Go down
Nessie Alice Black
Administratorka
Administratorka
Nessie Alice Black


Število prispevkov : 299
Join date : 14/02/2010
Age : 27

Somrak Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Somrak   Somrak I_icon_minitimePet Feb 19, 2010 1:23 pm

HaHa js mam pa doma zadnji del in je najboljši definitivno.. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Nikki Der Watson
Učiteljica
Učiteljica
Nikki Der Watson


Število prispevkov : 40
Join date : 18/02/2010

Somrak Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Somrak   Somrak I_icon_minitimePet Feb 19, 2010 1:25 pm

Jaz sem pa prebrala vse dele..
Nazaj na vrh Go down
Isabella Stewart
Učiteljica
Učiteljica
Isabella Stewart


Število prispevkov : 231
Join date : 18/02/2010

Somrak Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Somrak   Somrak I_icon_minitimeSre Feb 24, 2010 7:43 am

Nikki kašne se ti pa zdijo knjige? Men so fulll dobre res zelo dobro napisane iz dobra vsebina Smile
Nazaj na vrh Go down
Nessie Alice Black
Administratorka
Administratorka
Nessie Alice Black


Število prispevkov : 299
Join date : 14/02/2010
Age : 27

Somrak Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Somrak   Somrak I_icon_minitimeSre Feb 24, 2010 8:41 am

Zame mogoč je mal tko... ni glih kvalitetna literatura, sam je pa fajn za sprostitev. Very Happy Mrk je po mojem mnenju preveč nakladanje, sam tok da poveže Mlado Luno pa Jutranjo zarjo Laughing

Pa vamm?? Natančno??
Nazaj na vrh Go down
Isabella Stewart
Učiteljica
Učiteljica
Isabella Stewart


Število prispevkov : 231
Join date : 18/02/2010

Somrak Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Somrak   Somrak I_icon_minitimeSre Feb 24, 2010 9:57 am

V bistvu se strinjam. Večkrat ko berem se mi zdi da bi pisateljica lahko še vse malce dodelala. Najboljša se mi zdi Mlada Luna in Jutranja zarja ker je ful dosti novega in te to še bolj pritegne.
Nazaj na vrh Go down
Nessie Alice Black
Administratorka
Administratorka
Nessie Alice Black


Število prispevkov : 299
Join date : 14/02/2010
Age : 27

Somrak Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Somrak   Somrak I_icon_minitimeSre Feb 24, 2010 10:08 am

Točno, se popolnoma v celoti strinjam Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Victoria Delacroix
Učenka
Učenka
Victoria Delacroix


Število prispevkov : 16
Join date : 18/02/2010

Somrak Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Somrak   Somrak I_icon_minitimeSre Mar 03, 2010 7:43 am

js sm use štir prebrala in definitivno najbolši Mlada luna pa Jutranja zarja, najbol smešn deu pa je Somrak k je Edward TOK sramežljiv!!!
Ja ej kje se je zmislu da mu je adrenalin poskoču dejte noo... Js sm skor crknla od smeha k sm brala IN še bol k sm gledala kk je sramežljiv!!!
Razz Razz Razz Razz Razz Razz Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Somrak Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Somrak   Somrak I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Somrak
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Wyss school :: Izven RPG-ja :: Razno-
Pojdi na: