Wyss school
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wyss school

Vampirji in volkodlaki so postali prenevarni za ljudi, zato so ustanovili svojo šolo, kjer se izobražujejo samo oni. Včasih se zraven pojavi tudi kakšen človek...
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Bar Blood

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Leah Rose Black
Administratorka
Administratorka
Leah Rose Black


Število prispevkov : 380
Join date : 14/02/2010
Age : 27
Kraj : Wyss school

Bar Blood Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Bar Blood   Bar Blood I_icon_minitimePon Feb 15, 2010 7:43 am

Bar Blood je bar naravno za vampirje, tam dobijo svežo kri in ne rabijo hoditi na lov. Cene so nizke in kri je lepo sveža.
Nazaj na vrh Go down
http://wyss-school.omgforum.net
Lilly Storm
Učenka
Učenka
Lilly Storm


Število prispevkov : 222
Join date : 19/02/2010
Age : 29
Kraj : Wyss school

Bar Blood Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bar Blood   Bar Blood I_icon_minitimePon Mar 22, 2010 12:40 am

Lilly je vstopila v bar Blood. "Pridi" je mimogrede zaklicala svoji prijateljici Leah. Lilly je sedla za eno izmed miz in naročila dva kozarca sveže živalske krvi. Čakala je, da pride Leah medtem pa je zadovoljno pila kri.
Nazaj na vrh Go down
Leah Rose Black
Administratorka
Administratorka
Leah Rose Black


Število prispevkov : 380
Join date : 14/02/2010
Age : 27
Kraj : Wyss school

Bar Blood Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bar Blood   Bar Blood I_icon_minitimePon Mar 22, 2010 8:03 am

Leah je sedla poleg Lilly in se veselo nasmehnila. "Zanimivo je tukaj," je rekla in se razgledala. Nato je prijela kozarec in naredila nekaj požirkov. "Malo leno se počutim," je rekla in se zasmejala.
Nazaj na vrh Go down
http://wyss-school.omgforum.net
Lilly Storm
Učenka
Učenka
Lilly Storm


Število prispevkov : 222
Join date : 19/02/2010
Age : 29
Kraj : Wyss school

Bar Blood Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bar Blood   Bar Blood I_icon_minitimePon Mar 22, 2010 9:56 am

"Ja res je zanimivo" je rekla Lilly. "Tudi jaz se počutim malo leno" je rekla Lilly in se nasmehnila. "Upam, da se nama bo še kdo pridružil, saj bo tako bolj zabavno" je rekla Lilly in naredila požirek krvi. "Včeraj sem prebrala res dobro knjigo" je rekla in se nasmehnila. "Bila je tako zelo dobra, da bi jo lahko prebrala še stokrat" je rekla Lilly in se zahihitala.
Nazaj na vrh Go down
Leah Rose Black
Administratorka
Administratorka
Leah Rose Black


Število prispevkov : 380
Join date : 14/02/2010
Age : 27
Kraj : Wyss school

Bar Blood Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bar Blood   Bar Blood I_icon_minitimePon Mar 22, 2010 1:11 pm

"A res? Kako pa je naslov?" je navdušeno vprašala Leah. Sama knjige ni prebrala že nekaj časa in tudi ni nikoli imela velike priložnosti, da bi jo. "Ne vem sploh kaj naj berem," je rekla in se nasmehnila. Vse dobre knjige sem že prebrala, mogoče je pa ta, ki jo je Lilly prebrala zanimiva, je pomislila in se nasmehnila sama pri sebi..
Nazaj na vrh Go down
http://wyss-school.omgforum.net
Lilly Storm
Učenka
Učenka
Lilly Storm


Število prispevkov : 222
Join date : 19/02/2010
Age : 29
Kraj : Wyss school

Bar Blood Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bar Blood   Bar Blood I_icon_minitimeTor Mar 23, 2010 12:32 am

"Naslov je bilo Vampir na lovu" je rekla Lilly in se nasmehnila. "Pripoveduje o deklici vampirki, ki je vsako noč lovila v gozdu nenadoma pa so vse živali izginile" je rekla. "Res zanimiva knjiga." "Z veseljem sem jo brala in tudi zelo zabavna je" je rekla Lilly.
Nazaj na vrh Go down
Leah Rose Black
Administratorka
Administratorka
Leah Rose Black


Število prispevkov : 380
Join date : 14/02/2010
Age : 27
Kraj : Wyss school

Bar Blood Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bar Blood   Bar Blood I_icon_minitimeTor Mar 23, 2010 9:26 am

"Sliši se zanimivo," je veselo rekla Leah. "Bi mi mogoče posodila knjigo?" jo je vprašala čez nekaj časa in prijela v roke kozarec s krvjo in naredila požirek. "Zelo me zanima kaj se zgodi na koncu," je rekla in se veselo nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
http://wyss-school.omgforum.net
Lilly Storm
Učenka
Učenka
Lilly Storm


Število prispevkov : 222
Join date : 19/02/2010
Age : 29
Kraj : Wyss school

Bar Blood Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bar Blood   Bar Blood I_icon_minitimeTor Mar 23, 2010 10:19 am

"Prav posodila ti jo bom" je rekla Lilly in se nasmehnila. "Samo trenutno je nimam sabo" je rekla. "Kaj, ko bi se domenili da se dobiva jutri v jedilnici?" je vprašala Lilly in pogledala Leah. "Veš podobna si moji prijateljici Leassi" je rekla. "Samo, da ima ona malo daljše lase" je rekla.
Nazaj na vrh Go down
Leah Rose Black
Administratorka
Administratorka
Leah Rose Black


Število prispevkov : 380
Join date : 14/02/2010
Age : 27
Kraj : Wyss school

Bar Blood Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bar Blood   Bar Blood I_icon_minitimeTor Mar 23, 2010 1:05 pm

"Lahko se dobiva," je veselo rekla Leah. "A res?" je nejeverno vprašala in vzela v roke pramen las. "Še nihče mi ni rekel, da sem podobna nekomu," je navdušeno rekla in se naslonila na stol, ki jo je komaj zdržal. "Tile stoli so pa neudobni," je potarnala in se svojemu tarnanju zasmejala..
Nazaj na vrh Go down
http://wyss-school.omgforum.net
Lilly Storm
Učenka
Učenka
Lilly Storm


Število prispevkov : 222
Join date : 19/02/2010
Age : 29
Kraj : Wyss school

Bar Blood Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bar Blood   Bar Blood I_icon_minitimeSre Mar 24, 2010 12:36 am

"Prav dobili se bova" je rekla Lilly. "Ja res si ji podobna" je rekla in se veselo nasmehnila. "Ja ti stoli so res neudobni" je rekla Lilly. Popila je svoj kozarec krvi do konca. "Kmalu se bo znočilo" je rekla. "Iti moram" je rekla. "Dobiva se jutri v jedilnici!" je še zaklicala, pomahala Leah in odšla.
Nazaj na vrh Go down
Jacob Black

Jacob Black


Število prispevkov : 6
Join date : 17/04/2010

Bar Blood Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bar Blood   Bar Blood I_icon_minitimeSob Apr 17, 2010 2:55 pm

Jacob je prišel v bar Blood.
Pogledal je naokoli in se usedel za eno mizo.
Gledal je pajčevine na vrhu.
Ker mu je postalo dolgčas je se pogovarjal z brati.
Paul je seveda bil res prijazen ampak ne preveč spoštljiv do brata Jacoba.
Paul je Jacobu rekel " in zdaj ko se več ne kregamo a moramo bit vsak dan skupaj? " je začudeno vprašal Paul.
Jacob mu je odgovoril " Ja bratje morajo biti zmeraj skupaj v dobrem in slabem " mu je odgovoril jacob.
Paul je vstal od mize in odšel.
Za njim so še odšli drugi.
Jacob pa še zmeraj sedi za mizo in gleda naokoli.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Bar Blood Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bar Blood   Bar Blood I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Bar Blood
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Wyss school :: Mesto :: Severni del mesta-
Pojdi na: